بهترین کولر گازی

بهترین برند کولرگازی کدام است؟

بهترین برند کولرگازی چیست؟ یکی از مهم‌ترین سؤالات خریداران لوازم‌خانگی و بخصوص کولرگازی این است که کدام برند را خریداری کنیم؟ کولر بانه برای پاسخگویی به این سؤال پس تحقیقات صورت گرفته نتیجه آن را در اینجا اعلام می‌کند.

این سؤال هم در ایران و هم در هر جای دیگری جواب‌ها و رتبه‌بندی‌های مختلفی دارد؛ اما آنچه پیش‌ازاین باید بدان توجه کرد پارامترهایی‌اند که در این رتبه‌بندی مؤثر هستند. برخی از این پارامترها عبارت‌اند از:‌

  1. تکنولوژی مورداستفاده
  2. قطعات و سخت‌افزارهای بکار رفته
  3. استفاده بهینه انرژی
  4. جایگاه دیگر محصولات برند
  5. فیلترینگ و کیفیت هوای خروجی
  6. قیمت مناسب
  7. خدمات پس از فروش
  8. تعمیرات و نگهداری
  9. امکانات جانبی
  10. طراحی و ظاهر
بهترین برند کولر گازی

در پایگاه اینترنتی کورا که وظیفه پاسخگویی اصولی و فنی را وظیفه خود می‌دانند، ده تا از برترین‌ها را این‌گونه بیان می‌کند:
Voltas، Samsung، Daikin، LG، Mitsubishi، Videocon، Blue star، Hitachi، Whirlpool، O General

همین سایت بهترین برندها در هند Hitachi، Daikin، Mitsubishi، O General و Blue star را معرفی می‌کند.
در بررسی‌های دیگری که در استرالیا صورت گرفته برترین‌ها را بدین شکل قلمداد می‌کند: Kelvinator، Mitsubishi، Fujitsu، Daikin، Panasonic و LG
همچنین سایت رنکر که مأموریت آنها برآورد و رتبه‌بندی محصولات است، برندهای برتر کولرگازی را به شرح زیر مرتب می‌کند:
Daikin،‌ Mitsubishi،Hitachi، Carrier، Panasonic، LG، Voltas، Blue star، Sharp و Gree
سایت دیگری بنام ASM-Air که فعالیت آنها درزمینهٔ تحقیقات کولرگازی است دسته‌بندی دیگری در لیست دارد:
Goodman، Day & Night، Mitsubishi،‌Branit و Carrier
را در لیست خود قرار داده است.

اما در میان نظرسنجی‌های ایرانی برندهایی که به چشم می‌خورند او جنرال، ال‌جی، سامسونگ، جنرال و گری می‌باشند؛ اما تا چه حد نظر فروشندگان در آنها اعمال‌شده، نامشخص است.
آنچه دلیل این اختلافات رتبه است، اولاً پارامترها و اولویت پارامترها است و دوما شرایط و پارامترهایی که خاص مناطق و فرهنگ جامعه و تأثیر برند در دیدگاه مردم است و در آخر تفاوت اندکی‌، بین برندها است.
کولر بانه انتخاب را بر عهده مشتریان گذاشته است و در حال حاضر سه برند موفق و شناخته‌شده را که در این رتبه‌بندی‌ها می‌باشند را جزء محصولات خود ارائه نموده است.
کولرگازی او جنرال و ال‌جی که برای اکثریت ایرانیان شناخته‌شده است و دیگری کولرگازی میتسوبیشی که در سطح دنیا همواره جزء سه برند برتر هستند را برای فروش انتخاب کرده است؛ اما در اینجا بازهم یادآور می‌شویم که پارامترهای دیگری غیر از برند نیز در انتخاب کولرگازی هم هستند که آنها را حتماً باید مدنظر قرارداد.


میتونید اینستاگرام بانه کولر رو دنبال کنیـد و از جشنواره ها, آخرین تخفیف ها مطلع بشیـد! https://www.instagram.com/coolerbaneh