کولرگازی

ظرفیت واقعی کولر گازی

راهنمای انتخاب ظرفیت کولر گازی

محاسبه ظرفیت کولر گازی

امروزه بسیاری از مردم به هنگام خرید کولر گازی این سوال برایشان پیش می اید که وقتی کولرگازی تهیه می کنیم از کجا مطمئن شویم که اطلاعات ظرفیتی که روی آن ثبت شده درست است و چگونه این موضوع را راستی آزمایی کنیم ؟ زیرا به علت هزینه ی بالایی که هنگام خرید این کالا خانواده ها متحمل می شوند بسیار موضوع مهمی است تا بدانید هزینه ای پرداخت می کنند در قبال ظرفیت واقعی آن محصول است یا خیر ؟ به طور مثال وقتی فردی تصمیم به خرید کولر گازی با ظرفیت ۲۴۰۰۰ می کند این حق را دارد که بدانید آیا محصولی که خریداری می کند واقعا با ظرفیت ۲۴۰۰۰ می باشد و به هیچ عنوان نمی توان این موضوع را نادیده گرفت. به همین منظور مجموعه کولربانه مقاله ی برسی ظرفیت کولر گازی در نظر گرفته است که به وسیله آن به شما مخاطبان گرامی اطلاعات کافی بدهد تا یک خرید مطمئن و مناسب را تجربه کنید پس در این مقاله با ما همراه باشید .

توجه به برچسب درج شده روی کندانسور

بر روی کندانسور کولر گازی ها معمولا یک برچسب قرار دارد که مشخصات کلیدی و اصلی کولرگازی در آن درج شده است به گونه ای می توان گفت بیوگرافی محصول به روی ان برچسب می باشد که این مشخصات شامل ؛ مصرف کولرگازی ، ظرفیت کولرگازی ، نوع کمپرسور کولرگازی ، و یا نوع گاز مبرد آن می باشد . پس با توجه به آن برچسب می توانید از مشخصات که ذکر شد مطلع شوید مثلا ظرفیت کولرگازی که با کلمه لاتین BTU بیان می شود که مخفف British Thermal Unit : یعنی واحد اندازه گیری انرژی گرمایی در تاسیسات برودتی و حرارتی می باشد. و آن نشان دهنده ی میزان گرمایی است که به یک پوند آب (۰/۴۵۳کیلوگرم ) داده می شود . تا دمای آن به اندازه یک درجه فارنهایت زیاد شود تصویری که در پایین متن مشاهده می کنید برچسب فنی یک کولرگازی گری می باشد که در آن ظرفیت گرمایی و سرمایی این کولرگازی هر دو به میزان ۱۱۹۴۲BTUعنوان شده است که این عدد معادل ۱۲۰۰۰ می باشد که نشان دهنده ی ظرفیت کولرگازی است لازم به ذکر است که بدانید در بعضی از کولرگازی ها این عدد ذکر نمی شود اما شما می توانید با توجه به لوله های رفت و برگشت گاز مبرد تا حدودی از ظرفیت دستگاه مطلع شوید در جدول زیر اطلاعاتی را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم تا با مراجعه به آن و مطالعه آن بتوانید ظرفیت کولرگازی که قصد خریدش را دارید حساب کنید .

محاسبه ظرفیت واقعی کولر گازی

محاسبه ظرفیت واقعی کولر گازی

 

محاسبه ظرفیت مناسب کولر گازی

محاسبه ظرفیت مناسب کولر گازی

 

 

امیدواریم با توجه به توضیحاتی که داده شد شما مخاطبان گرامی بتوانید خریدی مطمئن را تجربه کنید ، مجموعه کولربانه همیشه سعی بر این داشته است تا هرانچه که در توان دارد برای اطلاع رسانی به شما مخاطبان عزیز ارائه دهد و در پایان بسیار سپاسگزار از شما مخاطبان گرامی برای مطالعه این مقالات و همچنین خرید از فروشگاهمان هستیم .

همچنین اگر زمینه یظرفیت کولر گازی سوالاتی داشتید میتوانید از طریق نظرات همین صفحه یا همینطور از طریق تماس با ما با تیم پشتیبانی کولر بانه در میان بگذارید ما نیز سعی خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن پاسخ گوی شما عزیزان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.